Останні відгуки

02.08.19
Юричук А. И.
Хороший юрист, но есть претензия о его любви к ...

31.07.19
Тарасенко А. В.
Очень непорядочный,н рекомендую.Пос получения ...

06.07.19
Огородник О. Н.
это не адвокат.

03.07.19
Огородник О. Н.
подскажите, как адвокат? хочу обратиться

15.06.19
Грабчук А. В.
Був в Житомирі у відрядженні і поліцейські склали ...


Останні новини

05.05.13
Будущее Закона про референдум определено

05.05.13
Выслеживаете политиков? Сядете на 7 лет!

05.05.13
Останется ли прокурорский надзор?

05.05.13
Чем же занимается обмудсмен Лутковская?

05.05.13
Заложенные квартиры можно продавать. ВС.

1-ий Народний Рейтинг Юристів України Рус | Укр
ПРАВИЛА РЕЙТИНГА

Знайти юриста-професіонала, адвоката, гарного фахівця, відповідального, що надає дієву допомогу, - серйозна проблема для клієнтів.

Даний сайт присвячений оцінкам професійних якостей юристів, адвокатів України їх клієнтами, тобто Вами, шановні відвідувачі.

Іншими словами, для того, щоб Вам було легко знайти потрібного фахівця і щоб Ви знали хоч би його рейтинг на нашому сайті перед тим, як звертатися до нього.

З іншого боку, юристи, адвокати , знаючи, що їх можуть оцінити в нашому рейтингу, вірогідно, повинні прагнути піднімати свій професійний рівень.

Даний рейтинг абсолютно незалежний. юристи, адвокати не можуть заборонити оцінювати себе клієнтам, окрім випадків в п.5.

У результаті, всі учасники рейтингу повинні виграти - клієнти отримати юридичну допомогу, а юристи, адвокати - критично поглянути на себе з боку.

Як оцінювати:

Знання - рівень знань юриста, адвоката рівень його теоретичної і практичної підготовки, досвід, як Ви це відчуваєте

Ефективність - чи допомогла консультація або допомога юриста, адвоката у вирішенні Вашої проблеми? Для адвокатів - результативність захисту в судах.

Відношення до пацієнта - ввічливість, чуйність, порядність, уважність, оперативність і так далі

Але, незважаючи на свободу слова, що квітне в Україні, у нас є деякі правила, виконання яких відслідковується модератором. Порушники будуть забанені.

Правила.

  1. Давайте чесні об'єктивні оцінки юристів, адвокатів і лише, якщо Ви самі зверталися до нього. Пам'ятаєте - цією інформацією користуватимуться інші відвідувачі.

  2. Не ображайте, не загрожуйте у відгуках. Забороняється використання нецензурних слів, мату і матозамінювачів, лічерство, хамство, вульгарні вислови.

  3. Вносьте лише робочу контактну інформацію юриста, адвоката і адресу місця його роботи. Наприклад, телефон приймальні, телефон в особистому робочому кабінеті юриста, телефон секретаря, адміністратора.

  4. Не вносьте контактну інформацію особистого характеру (домашня адреса, домашній телефон і так далі). Виключення - лише якщо юрист сам дозволив Вам ввести таку інформацію. Проте, при сигналі від юриста про несанкціоноване розміщення такої інформації - вона буде негайно видалена.

  5. . Юрист, адвокат має право звернутися до адміністратора сайту з проханням відкоригувати контактну інформацію.

  6. Юрист, адвокат може звернутися до адміністратора сайту з вимогою видалити себе з рейтингу лише за наявності вагомих причин. Таких як: припинення юридичної практики, зміна професії, і так далі При цьому юрист, адвокат повинен вислати адміністрації рейтингу копію свого диплома про вищу юридичну освіту, копію 1-ой сторінки свого паспорта і документальний доказ відповідної причини щоб уникнути помилок. У всіх останніх випадках (т.т. якщо юрист продовжує практикувати) юрист не може бути видалений з рейтингу. Клієнти мають право знати реальні оцінки практикуючих юристів, адвокатів.

  7. Сайт не несе відповідальності за оцінки і вислови відвідувачів сайту, а також за розміщення тієї або іншої контактної інформації юриста. Вся відповідальність лягає на власників/користувачів ip-адрес, з яких був здійснений вхід на сайт.

  8. Відвідувач сайту може оцінити кожного конкретного юриста, адвоката лише один раз в 30 днів. Ідентифікація відвідувача ведеться по IP адресі його комп'ютера.

  9. Якщо населеного пункту, в якому працює юрист, адвокат немає в списку, - вкажіть його окремо в полі Контактна інформація. Пізніше він буде доданий в список.

Увага! Кількість оцінок менше 3-х!  -   цей значок, що стоїть напроти юриста, адвоката означає, що цього юриста оцінили менш 3-ох його клієнтів. Слід діждатися збільшення кількості оцінок перш, ніж звертатися до нього, хоча цілком можливо, що це юрист високої кваліфікації;

Рекомендований Народним Рейтингом  -  цей значок означає, що даний юрист, адвокат рекомендується Народним Рейтингом на підставі аналізу відгуків про нього в Інтернеті (на форумах, сайтах юридичної тематики і так далі), персональних інтерв'ю з його клієнтами. Вірогідність успішної юридичної допомоги досить висока.

Кількість оцінок 3 або більше  -  цей значок свідчить про те, що даному юристові, адвокатові на сайті Народного Рейтингу поставили оцінки 3 або більш за його клієнтів . Тобто, середні оцінки відображують реальний рівень кваліфікації цього юриста, адвоката.Найкращий консультант
рейтингу
Огородник Олег Николаевич
цивільне право
Місто: Київ

 

 

Розмістити рекламу на сайті

 

 

Каталог сайтов «ua24.biz»